Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Rahoveci përforcohet me mbrojtësin e Dukagjinit

Foto: KF Rahoveci

Rahoveci përforcohet me mbrojtësin e Dukagjinit


11 January, 2022 @17:01

Mhill Grabanica është futbollisti më i ri i Rahovecit.

“Vreshtarët” këtë përforcim e kanë zyrtarizuar sot përmes një postimi në Facebook.

TABELA AKTUALE

Grabanica luan si mbrojtës i krahut, ndërkohë që te Rahoveci është transferuar nga Dukagjini i Klinës.

Pas Durim Gashit e Abi Merlakut, ky është përforcimi i tretë i Rahovecit në këtë afat kalimtar të janarit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga