Të gjitha lajmet

OLD TRAFFORD

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

Foto: munited/fb

Rashford i gatshëm për ndeshjen e ardhshme


26 January, 2021 @15:34

Marcus Rashford u detyrua të largohej gjatë fitores së Kupës FA të Manchester United ndaj Liverpool të dielën, por ylli i Anglisë nuk do të humbasë asnjë ndeshje thotë tranjeri Ole Gunnar Solskjaer

“Marcus është në dispozicion. Ai u trajnua këtë mëngjes është i disponueshëm për përzgjedhje”, tha norvegjezi.

Djajtë e Kuq ndeshjen e ardhme e kanë kundër Sheffield United të mërkurën dhe kërkojnë të vazhdojnë formën e tyre të shkëlqyeshme në Premier League.


ISH-BASHKËLOJTARI

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

Premier League

Gerrard i zhgënjyer me shkarkimin e Lampardit

26/01/21 @ 14:36

CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Premier League

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

25/01/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53

FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00


Të gjitha lajmet nga Premier League