Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Rashica debuton me Norwich, 45 minuta në fushë

Rashica debuton me Norwich, 45 minuta në fushë


16 July, 2021 @21:49

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, debutoi me Norwich City në miqësoren kundër King’s Lynn Town.

Rashica në këtë ndeshje ishte startues dhe luajti 45 minuta për skuadrën.

Miloti gjatë ndeshjes harkoi brenda në zonë në minutën e 38’, por bashkëlojtarët e tij u vonuan për të shënuar.

Ndeshja përfundoi me rezultat 3-1 për Norwichin.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League