Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Real Madrid - Bayern Munchen, 11-shet startuese

Real Madrid - Bayern Munchen, 11-shet startuese


8 May, 2024 @19:53

REAL MADRID XI: Lunin; Carvajal, Bellingham, Nacho, Vini, Kross, Rodrygo, Valverde, Tchouameni, Rudiger, Mendy.

BAYERN XI: Neuer; DeLigt, Kimmich, Gnabry, Kane, Sane, Dier, Laimer, Mazraoui, Musiala, Pavlovic.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League