Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NDALET LIDERI

Real Madrid ndalet nga Rayo, Girona mbetet lidere!

Real Madrid ndalet nga Rayo, Girona mbetet lidere!


5 November, 2023 @23:19

Real Madrid nuk ka arritur assesi të thyejë mbrojtjen e Rayo Vallecanos, ndërsa është dashur të kënaqet me barazim pa gola në shtëpi sonte, 0-0, për të humbur edhe kreun e renditjes në La Liga. Me këtë barazim, Girona mbetet lidere e LaLigës pas 12 xhirove të zhvilluara në Spanjë. Girona ka 31 pikë, e Real Madridi 29 në vend të dytë. 


 
Të gjitha lajmet nga La Liga