Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPER MURIQI NË PJESË TË PARË

Vedat Muriqi me gol e asistim në pjesë të parë ndaj Barcelonës

Vedat Muriqi me gol e asistim në pjesë të parë ndaj Barcelonës


26 September, 2023 @22:27

Mallorca ka mbyllë pjesën e parë në epërsi ndaj Bacelonës 2-1 në kuadër të LaLigas, në ndeshjen që po luhet aktualisht, ndërsa ekipet shkuan në pushim tani.

Vedat Muriqi

Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi ka shënuar golin e parë dhe ka asistuar në të dytin, duke qenë protagonisti kryesor i pjesës së parë të duelit të ekipit të tij ndaj kampionit aktual të Spanjës.

 


 
Të gjitha lajmet nga La Liga