Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJYQTARËT E JAVËS

Referët e xhiros XIII të Superligës

Referët e xhiros XIII të Superligës


20 November, 2020 @12:38

FFK ka përcaktuar referët që do të ndajnë drejtësinë në përballjet e xhiros XIII të Superligës.

Në përballjet që do të zhvillohen nesër dhe pasnesër, janë përcaktuar këta referë si ndarës kryesor të drejtësisë për ndeshjet e xhiros.

E shtunë, 13:00

Feronikei - Arbëria, Tefik Maloku;
Besa - Drita, Besfort Kasumi;
Gjilani - Drenica, Visar Kastrati;

E diel, 13:00

Prishtina - Trepça’89, Mervan Bejtullahu;
Ballkani - Llapi, Dardan Çaka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga