Të gjitha lajmet

KOSOVË - ÇEKI

Rend i gjatë para stadiumit

Foto: D.SH / TOPSPORTI

Rend i gjatë para stadiumit

7 September, 2019 @14:31

Rreth gjysmë orë para ndeshjes, një rend i gjatë me njerëz që po presin për të hyrë është krijuar para stadiumit.

Si zakonisht, TopSporti.com vjen me foto drejtpërdrejt nga vendi i ngjarjes.

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, 11-shet startuese

7 September, 2019 @13:37

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Kosovës dhe Çekisë, me takimin mes tyre që fillon në ora 15:00. …

KOSOVË - ÇEKI

Arrestimi i çekëve, reagojnë mediat dhe ministria çeke

Foto: Indeksonline

7 September, 2019 @11:59

Pas arrestimit të 8 tifozëve çekë nga Policia e Kosovës dje, sot në lidhje me këtë kanë reaguar mediat çeke,…

FRANCË - SHQIPËRI

Francë vs. Shqipëri, formacioni i mundshëm i Shqipërisë

Foto: Panorama

7 September, 2019 @11:51

Me fillim nga ora 20:45, sonte Shqipëria do të jetë mysafire e Francës në kuadër të kualifikimeve drejt EURO2020.

KOSOVË - ÇEKI

Rreth 3 orë para ndeshjes, parashikimi i motit

7 September, 2019 @11:42

Edhe pse sipas parashikimit të djeshëm dukej që sot gjatë ndeshjes do të kishte shi, kjo nuk pritet që…

REJA

“Me 11 luanë në fushë!”

6 September, 2019 @22:42

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Edoardo Reja, në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Francës, ka thënë se duhet të…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020