Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

Foto: KF Vëllaznimi

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit


20 January, 2022 @19:12

Vazhdojnë përforcimet te Vëllaznimi.

Ndonëse në fillim të afatit iu larguan plot lojtarë, së fundi Vëllaznimi ka filluar të përforcohet dukshëm në prag të stinorit pranveror të Ligës së Parë.

TABELA AKTUALE

Sot Vëllaznimi në radhët e veta e ka zyrtarizuar mesfushorin Gentrit Ulluri, që së fundi ishte pjesë e Malishevës, ndërkohë që gjatë karrierës ka luajtur edhe te skuadra e Drenicës.

Ky është përforcimi i pestë i Vëllaznimit këtë muaj. Katër përforcimet e tjera të Vëllaznimit këtë muaj janë: Dejvi Bilalli, Nikson Memaj, Florent Morina e Jurgen Gjini.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga