Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHKUPI - BALLKANI

Shkupi - Ballkani, 11-shet startuese

Shkupi - Ballkani, 11-shet startuese


18 August, 2022 @17:14

Me fillim nga ora 21:00, sonte Ballkani në Shkup përballet me skuadrën me po të njëjtin emër në Play Off të Conference League.

Skuadrat startojnë kështu:

SHKUPI: Naumovski; Brdarovski, Margvelashvili, Senghor, Sheji; Alvarez, Queven, Trapanovski, Hamidi; Sunday, Renaldo.

BALLKANI: Damir Ljuljanoviq; Armend Thaqi, Bajram Jashanica, Astrit Thaqi, Lumbardh Dellova; Edvin Kuc, Qëndrim Zyba, Meriton Korenica, Nazmi Gripshi; Ermal Krasniqi, Albion Rrahmani


 
Të gjitha lajmet nga Conference League