Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËRGATITORE

Shkupi-Ballkani, miqësorja e kampionëve

Shkupi-Ballkani, miqësorja e kampionëve


12 June, 2022 @15:52

Kampioni i Maqedonisë Veriore do të luajë ndaj kampionit të Kosovës në miqësoren e përcaktuar për të martën, 14 qershor.

Sipas një njoftimi në faqen zyrtare të shkupjanëve, ekipi i tyre do të ndeshet në Ohër në përballjen që nis prej orës 17:00.

Ballkani është qe disa ditë në përgatitje pranë liqenit të Ohrit, njëjtë sikurse Shkupi - të dy kampionë të posashpallur në shtetet e tyre.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga