Të gjitha lajmet

BASHKIMI - YLLI

Shpresat e Bashkimit, 20+ ndaj Yllit

Shpresat e Bashkimit, 20+ ndaj Yllit

19 November, 2017 @22:55

Skuadra e Bashkimit U18, arriti një fitore të lehtë ndaj Yllit U18 me rezultat 84-61.

a

Më të dalluarit te skuadra e trajnerit Ramush Rushitit, ishin Idoll Pallushi, Hysin Cena, Endrit Zenelaj dhe Varis Osmani.

TABELA AKTUALE

Kjo ishte fitorja e katërt e Bashkimit, derisa në javën tjetër do të përballet me Vushtrrinë që nuk ka humbje ende.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga