Të gjitha lajmet

PËRSËRI FAVORIT

Shqipëria favorite me kuotë të mirë

Foto: FSHF

Shqipëria favorite me kuotë të mirë

11 October, 2020 @10:18

Kuqezinjtë janë përsëri favorit për fitore në ndeshje të Ligës së Kombeve.

Shqipëria edhe pse mysafire, për fitore ka kuotën 2.35 karshi 3.30 që e kanë vendasit e Kazakistanit, parashikojnë mesatarisht si kuota, bastoret. 

Barazimi kuotohet me 3.10 në pëtë përballje, ndërsa numri i golave parashikohet të jetë i paktë.

TABELA AKTUALE dhe KALENDARI I GARAVE

Për zero deri në dy gola në ndeshje ipet 1.48, ndërsa për mbi 3 gola 2.55.

I gjithë grupi 4 i Ligës C të Kombeve ka nga 3 pikë pas 2 ndeshjeve, mirëpo kuqezinjtë vazhdojnë të llogariten favoritë nëpër bastoret botërore.

BASTORET

Favorit në hije, ndeshje krejtësisht e barabartë Kosova-Sllovenia

Foto: FFK

11 October, 2020 @10:02

Tashmë kur kanë mbetur më pak se 12 orë për fillimin e ndeshjes Kosova - Sllovenia, në një kontroll të…

NGA KONFERENCA

Challandes: I shoh problemet, duhet të gjejmë zgjidhje

Foto: FFK

10 October, 2020 @22:04

Selektori i Kosovës Bernard Challandes në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes ndaj Sllovenisë ka folur edhe për duelin…

NGA KONFERENCA

Kek: Humbja e fundit e Kosovës, thikë me dy teha

Foto: NZS

10 October, 2020 @20:46

Selektori i Sllovenisë, Matjaz Kek, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Kosovës ka bërë të ditur se ekipin e…

PORTIERI I KOMBETARES

Etriti: Shqipëria është favorite, duhet të bëjmë dallimin

Foto: FSHF

10 October, 2020 @20:01

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, që pritet t’i kthehet golit kuqezi pasi që Thomas Strakosha mungon, në konferencën e…

NGA KONFERENCA

Reja pret rezultat pozitiv

10 October, 2020 @19:27

Selektori i kombëtares shqiptare, Edy Reja, në konferencën e sontme për shtyp para ndeshjes Kazakistani - Shqipëria ka thënë se…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve