Të gjitha lajmet

TRANSFER

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

Skënderbeu me përforcim nga Brazili


24 January, 2021 @9:17

Skuadra e Skënderbeut ka zyrtarizuar përforcimin e ri të skuadrës, brazilianin Jean Victor Goncalves.

Mesfushori ka mbërritur në Korçë dhe ka nënshkruar kontratën me klubin, për t’iu bashkuar më pas ekipit nën urdhërat e trajnerit Julian Ahmataj.

Jean Victor është 25 vjeçar dhe luan në pozitën e mesfushorit defansiv.

Ai më parë ka pasur karrierë në disa skuadra nga Brazili dhe Portugalia.


FSHF

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

26/01/21 @ 11:07

MIREL JOSA

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

26/01/21 @ 08:49

XHIROJA 16

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

25/01/21 @ 21:51

PARTIZANI - TIRANA

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

FSHF Kategoria Superiore

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

21/01/21 @ 20:43

TRANSFER

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

18/01/21 @ 21:53

TRANSFER

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

18/01/21 @ 21:46

TIRANA

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

FSHF Kategoria Superiore

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

18/01/21 @ 13:56

TRANSFER

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

11/01/21 @ 22:10

TRANSFER

Katër transferime te Skënderbeu

FSHF Kategoria Superiore

Katër transferime te Skënderbeu

11/01/21 @ 21:43

SUPERIORE

Ish-sulmuesi i Llapit e Gjilanit, te Teuta

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Ish-sulmuesi i Llapit e Gjilanit, te Teuta

11/01/21 @ 15:10


Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore