Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EDHE NJË PËRFORCIM

Suhareka zyrtarizon Labinot Jashanicën

Foto: FCSuhareka/ fb

Suhareka zyrtarizon Labinot Jashanicën


12 January, 2024 @14:10

Skuadra e Suharekës ka zyrtarizuar sot edhe një përforcim në ekip, duke bërë të ditur se ka angazhuar në radhët e saj futbollistin Labinot Jashanica.

Mesfushori 26 vjeçar së fundi ka qenë pjesë e Fushë Kosovës në Superligë, ndërsa është afrimi i tretë që e ka bërë Suhareka në afatin kalimtar dimëror, pas Arbios Thaçit dhe Zenel Gavazajt.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga