Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËRFORCIM NË SULM

Prishtina zyrtarizoi sulmuesin e Ballkanit, Yoan Marc-Olivier

Foto: FCPrishtina/ fb

Prishtina zyrtarizoi sulmuesin e Ballkanit, Yoan Marc-Olivier


12 January, 2024 @13:47

Përmes një njoftimi të lëshuar mbrëmë, Prishtina ka bërë të ditur se ka siguruar shërbimet e sulmuesit të majtë të Ballkanit, Yoan Marc-Olivier.

Ky i fundit kishte kaluar te Ballkani në verën e fundit, ndërsa më parë ka mbrojtur ngjyrat e Malishevës dhe të Istogut. Marc-Olivier që ka shtetësi të Britanisë së Madhe.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga