Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

FOTO / Llapi

Sunaj Keqi ndahet me Llapin


23 August, 2021 @20:49

Skuadra e Llapit, para pak çastesh, ka bërë të ditur se Sunaj Keqi është larguar nga skuadra.

Me marrëveshje të dyanshme, është shkëputur marrëveshja e ndihmëstrajnerit Keqi.

Në vend të Sunaj Keqit, ndihmëstrajner do të jetë Andi Kulli.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga