Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit


23 August, 2021 @0:02

Skuadra e Fenerbahçes, ka regjistruar një fitore të vështirë ndaj Antalyasporit, por me vlerë të madhe.

Feneri e mposhti kundërshtarin me rezultat 2-0.

Gjatë gjithë ndeshjes edhe pse dominimi ishte te Fenerbahçe, nuk arrinte të shënonte deri në minutën e 89’.

Fitorja e Fenerbahçes erdhi zëvendësuesit. Së pari në minutën e 89’ shënoi Miha Zajc, ku asistoi 16 vjeçari Arda Guler, derisa rezultatin e vulosi Enner Valencia në minutën e 2 shtesë me asistimin e Mesut Ozilit.

Fenerbahçe pas fitores në xhiron e parë, nuk gaboi as në xhiron e dytë dhe e regjistroi fitoren e radhës.


LEVANTE 3-3 REAL MADRID

Karton i kuq, mbrojtësi portier, Vinicius shpëton pikën për Realin

La Liga

Karton i kuq, mbrojtësi portier, Vinicius shpëton pikën për Realin

23/08/21 @ 00:03

NDËRPREHET NDESHJA

Kaos në Nice! Tifozët në fushë, ndërpritet ndeshja

Ligue 1

Kaos në Nice! Tifozët në fushë, ndërpritet ndeshja

22/08/21 @ 23:33

ROMA 3-1 FIORENTINA

Dy të kuqe, Mourinho e nis me fitore

Serie A

Dy të kuqe, Mourinho e nis me fitore

22/08/21 @ 22:49

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

ATLETICO 1-0 ELCHE

Kampioni s’gabon, dy ndeshje dy fitore

La Liga

Kampioni s’gabon, dy ndeshje dy fitore

22/08/21 @ 21:56

BAYERN 3-2 KOLN

Gnabry ia sjell fitoren e parë Bayernit

Bundesliga

Gnabry ia sjell fitoren e parë Bayernit

22/08/21 @ 21:50

UDINESE 2-2 JUVENTUS

Ronaldos i anulohet goli, Allegri e nis me barazim

Serie A

Ronaldos i anulohet goli, Allegri e nis me barazim

22/08/21 @ 21:30

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

SUPERLIGA TURKE

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

International

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

21/08/21 @ 00:36

VIRAL SOCIAL

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

Europa League/International

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

20/08/21 @ 10:07

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi huazon Batshuayin

International

Besiktasi huazon Batshuayin

17/08/21 @ 21:03

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

GIRESUN - GALATASARAY

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

International

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

16/08/21 @ 23:13

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi shënon, Konya fiton

International

Cikalleshi shënon, Konya fiton

16/08/21 @ 22:26

SUPERLIGA TURKE

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

International

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

15/08/21 @ 23:44

SUPERLIGA TURKE

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

15/08/21 @ 00:42


 
Të gjitha lajmet nga International