Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (15)

Superliga - Formacioni i javës (15)


28 November, 2023 @16:18

Pas ndeshjeve të xhiros 15, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Ardit Nika (PRI)

Armend Thaqi (BAL)-Egzon Sinani (PRI)-Besir Iseni (DUK)-Ilir Blakçori (LLA)

Bujar Shabani (DUK)

Walid Hamidi (BAL)-Nazmi Gripshi (BAL)-Fiton Hajdari (FER)

Ahmed Januzi (LLA)- Jalen Blesa (PRI)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga