Të gjitha lajmet

RUBI

Tekniku katalonas merr drejtimin e Betisit

Kështu e prezantoi Betis trajnerin e ri të ekipit

Tekniku katalonas merr drejtimin e Betisit

6 June, 2019 @14:34

Posa u arrit marrëveshja për shkëputje të kontratës me ekipin e tij të deritashëm, Espanyol, trajneri katalonas, Rubi, është zyrtarizuar te ekipi i ri i tij, Real Betis.

Joan Francesc Ferrer - Rubi, ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me ekipin nga Benito Villamarin.

SA KUSHTON?

Rize ia vë çmimin Vedat Muriqit

TOPSPORTI/ A. P.

3 June, 2019 @18:40

Sulmuesi i reprezentacionit të Kosovës, Vedat Muriqi, i cili po kërkohet nga dy ekipet e mëdha turke dhe dy nga…

MBROJTËSI I KOMBËTARES

Dy ekipe të Champions, kërkojnë Hysajn

1 June, 2019 @16:38

Mbrojtësi i djathtë i kombëtares shqiptare dhe Napolit, Elseid Hysaj, ka shprehur dëshirën të largohet nga ekipi i tij aktual.…

FUTBOLLISTI SPANJOLL

Aksident në trafik, ndërron jetë Jose Antonio Reyes

1 June, 2019 @13:12

Jose Antonio Reyes, futbollisti 35-vjeçar spanjoll, ka ndërruar jetë në paraditen e sotme. Lajmi u bë i ditur nga klubi…

GIOVANI LO CELSO

Spurs ofron 60 milionë euro për lojtarin e Betisit

29 May, 2019 @10:51

Finalisti i Ligës së Kampionëve, Tottenham Hotspurs, bëhet e ditur t’i ketë ofruar 60 milionë euro ekipit të Real Betisit,…

MONITORIM PËR KURDISJE

Kurdisje në La Liga, monitorohet ndeshja

28 May, 2019 @13:22

Një skandal për kurdisje ndeshjeje është raportuar në La Liga të Spanjës, ndërsa po monitorohet fitorja e Valencias në xhiron…

Të gjitha lajmet nga La Liga