Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PORTIERI I KOMBËTARES

Thomas Strakosha në Premier Ligë

Thomas Strakosha në Premier Ligë


14 July, 2022 @17:17

Futbollisti i kombëtares shqiptare, që në karrierën e tij ka mbrojtur portën e Lazios, Thomas Strakosha, është anëtar i ri i Brentfordit në Premier Ligë.

Thomas Strakosha

Brentford ka zyrtarizuar njoftimin pak më parë, ndërsa Strakosha ka kaluar aty si lojtar i lirë, duke nënshkruar kontratë 4-vjeçare me klubin.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League