Të gjitha lajmet

TNS - FERONIKELI

TNS vs. Feronikeli, 11-shet startuese

TNS vs. Feronikeli, 11-shet startuese

9 July, 2019 @19:09

Me fillim nga ora 20:00, Feronikeli ndeshet në Uells ndaj skuadrës uellsian The New Saints.

Ndeshja është e vlefshme për rrethin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve, ndërsa formacionet startuese të skuadrave janë paraqitur më poshtë:

BILETAT ONLINE

Fillon shitja e biletave për Feronikeli-Milan

Foto: feronikelifc.com

8 July, 2019 @21:42

Miqësorja ndërmjet kampionit të Kosovës, Feronikeli dhe ekipit të famshëm italian Milan që do të luhet më 10 gusht 2019…

KF FERIZAJI

Ferizaji në mediat angleze pas privatizimit

Fotot: KF Ferizaji

8 July, 2019 @21:30

Skuadra e Superligës, KF Ferizaji, është përmendur në disa media angleze sot, pasi që ish lojtari i Sheffield United, Leeds,…

DARKO TOFILOSKI

Përforcimi i pestë zyrtar te Drita

8 July, 2019 @16:25

Pas Ilir Blakçorit, Hamdi Namanit, Izair Eminit dhe Drilon Islamit, ekipi i Dritës sot ka zyrtarizuar përforcimin e radhës në…

KRYETRAJNERI I FERONIKELIT

Ramadani: Maksimumin për rezultat

8 July, 2019 @14:19

Trajneri kampion i Feronikelit, Zekirija Ramadani, ka dhënë një deklaratë për faqen zyrtare të klubit para ndeshjes së nesërme me…

SULMUESI I LLAPIT

Festim Alidema drejt elitës kroate

Festim Alidema, duke shutuar topin derisa ishte pjesë e Llapit/ Foto: KF Llapi/fb

8 July, 2019 @13:51

Sulmuesi i Llapit, Festim Alidema, sot pritet të prezantohet te ekipi i tij i ri. Ai është ndarë edhe…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga