Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE TOURNAMENT

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (Femrat 2021/22)

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (Femrat 2021/22)


16 February, 2022 @15:06

Kupa e Kosovës në kuadër të Femrave, ka përfunduar me fitoren e KBF Bashkimit kundër KBF Prishtinës.

TopSporti.com ka zgjedhur pesëshen më të mirë të Kupës bazuar në performancat individuale të lojtareve.

Pesëshen e Kupës te femrat e përbëjnë:

1.Shakyla Hill (Bashkimi)
2.Besjana Martinaj (Bashkimi)
3.Sara Vraniqi (Bashkimi)
4.Sarah Mgbeike (Prishtina)
5.Monique Coker (Bashkimi)


GRUPI C

KB Prishtina mëson kundërshtarët e fazës së dytë

Balkan League

KB Prishtina mëson kundërshtarët e fazës së dytë

15/02/22 @ 22:49

STATUSI I KAMPIONIT

Drilon Hajrizi: Urime mitrovicas

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi: Urime mitrovicas

15/02/22 @ 21:43

FT: IRONI NAHARIYA - PRISHTINA

Ironi Nahariya fiton grupin, pasi që mposhtë Prishtinën

Balkan League

Ironi Nahariya fiton grupin, pasi që mposhtë Prishtinën

15/02/22 @ 20:59

Ç3: IRONI NAHAIRYA - PRISHTINA

Vendoset në çerek të fundit

Balkan League

Vendoset në çerek të fundit

15/02/22 @ 20:46

Ç1: IRONI NAHARIYA - PRISHTINA

Mbyllet çereku i parë, Ironi Nahariya në epërsi ndaj Prishtinës

Balkan League

Mbyllet çereku i parë, Ironi Nahariya në epërsi ndaj Prishtinës

15/02/22 @ 19:21

LIVE STREAM

Transmetimi direkt: Ironi Nahariya - Prishtina

Balkan League

Transmetimi direkt: Ironi Nahariya - Prishtina

15/02/22 @ 19:02

STARTING 5's

Ironi Nahariya - Prishtina, 5-shet e para

Balkan League

Ironi Nahariya - Prishtina, 5-shet e para

15/02/22 @ 18:59

TEAM OF THE TOURNAMENT

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2021/22)

Kupa e Kosovës

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2021/22)

15/02/22 @ 15:57

ORARI I XHIROS VII

Derbi kosovar në Ligën Unike, Penza-Prishtina

Liga Unike

Derbi kosovar në Ligën Unike, Penza-Prishtina

15/02/22 @ 15:41

STATUSI I KAMPIONIT

Drilon Hajrizi: Urime mitrovicas

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi: Urime mitrovicas

15/02/22 @ 21:43

TEAM OF THE TOURNAMENT

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2021/22)

Kupa e Kosovës

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2021/22)

15/02/22 @ 15:57

TRAJNER KROAT

Franko Sterle rikthehet në Prizren!

FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/International/Transfere

Franko Sterle rikthehet në Prizren!

15/02/22 @ 14:16

PAMJET E MVP TË KUPËS

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

15/02/22 @ 14:02

TRAJERI I KBF BASHKIMI

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Transfere

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

14/02/22 @ 15:41

VIDEO E FINALES

Highlights: Trepça-Bashkimi

Kupa e Kosovës

Highlights: Trepça-Bashkimi

13/02/22 @ 22:45

FINAL'S MVP

Drilon Hajrizi — MVP i Kupës së Kosovës

Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi — MVP i Kupës së Kosovës

13/02/22 @ 20:49

VIDEO NGA NDESHJA FINALE E KUPËS SË LIGËS SË PARË

Highlights: Istogu - NewBasket

Kupa e Kosovës

Highlights: Istogu - NewBasket

13/02/22 @ 20:35

FINAL 8 | FINALJA | TREPÇA - BASHKIMI

Pas një dekade, Drilon Hajrizi i sjell Trepçës Kupën e Kosovës

Kupa e Kosovës

Pas një dekade, Drilon Hajrizi i sjell Trepçës Kupën e Kosovës

13/02/22 @ 20:12

Ç3: TREPÇA - BASHKIMI

Emocione, dramë... katër lojtarë me 4 personale në çerek të fundit

Kupa e Kosovës

Emocione, dramë... katër lojtarë me 4 personale në çerek të fundit

13/02/22 @ 19:44


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës