Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Tottenham dëshiron Skriniar

Foto: Milan Skriniar

Tottenham dëshiron Skriniar


20 February, 2021 @17:38

Tottenham Hotspur dhe Jose Mourinho po mendojnë për një goditje në qendër të mbrojtjes, gjatë afatit kalimtar të verës.

Londinezët e kanë parë si njërin nga mundësitë e tyre për të ‘blinduar’ mbrojtjen, mbrojtësin e Inter, Milan Skriniar, me këtë të që po kalon formë të mirë tek Inter.

Në anën tjetër, bardhë e zinjtë nga Milano ia kanë bërë me dije drejtuesve të Spurs që Milan Skriniar nuk largohet pa 52 milion funta, shkruan Goal.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League