Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPURS

Tottenham merr mbrojtësin francez të Barcelonës

Tottenham merr mbrojtësin francez të Barcelonës


7 July, 2022 @15:17

Futbollisti i deritashëm i Barcelonës, Clement Lenglet, pritet që shpejt të bëhet anëtar i ri i Tottenhamit në Premier Ligë.

Guruja italian i transfereve futbollistike, Fabrizio Romano, ka bërë të ditur se ekipi londinez ka arritur marrëveshje me Barcelonën për ta marrë Lengletin si huazim në skuadër.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League