Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA '89 - DRITA

Trepça ‘89 - Drita, 11-shet startuese

Trepça ‘89 - Drita, 11-shet startuese


13 August, 2022 @16:18

Në “Riza Lushta” të Mitrovicës, Trepça ‘89 e nis sezonin duke e pritur Dritën në shtëpi.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 17:00, e 11-shet startuese janë këto:

TREPÇA ‘89: Kaqiu; Dushi, Rexhaj, Rrahmani, Peci, Sekiraqa, Gashi, Ameworlorna, Nimani, Mba, Muja.

DRITA: Maloku; Besnik Krasniqi, Balde, Limani, Blakçori; Namani, Jashari; Baftiu, Selmani, Kryeziu; Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga