Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE E LIPJANASVE

Ulpiana fiton miqësoren bindshëm ndaj Trepçës

Ulpiana fiton miqësoren bindshëm ndaj Trepçës


30 January, 2024 @19:44

Ulpiana ka shënuar fitore të rëndësishme në miqësoren e fundit para fillimit të pjesës pranerore të stinorit. Ekipi i drejtuar nga Emin Bajrami ka mposhtur Trepçën me rezultat 4-1, ndërsa golat në këtë fitore për ekipin lipjanas i kanë dhënë Labinot Ibrahimi, Alket Bajrami (2) dhe Lavdim Grainca.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë