Të gjitha lajmet

KOSOVA

Ushtrime në pishinë, Zeneli drejt rikthimit!

TOPSPORTI / A.P

Ushtrime në pishinë, Zeneli drejt rikthimit!

6 August, 2019 @14:13

Njëri ndër futbollistët më të mirë të Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, i cili pësoi një lëndim të rëndë pak muaj më parë, ka filluar rikuperimin.

Ai ka postuar video në rrjetin social Instagram, në të cilat shihet që lojtari ka filluar ushtrimet rikuperuese, një lajm ky tejet i mirë, marrë parasysh lëndimin e rëndë që Zeneli po e kalon.

Futbollisti kosovar kishte këputur ligamentet e gjurit të këmbës së djathtë në ndeshjen e Kosovës kundër Malit të Zi pak muaj më parë, lëndim ky që do ta mbajë anësorin për një kohë të gjatë jashtë fushës.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga