Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VEDAT MURIQI

Vedat Muriqi shënon në Santiago Bernabeu (VIDEO)

Vedat Muriqi shënon në Santiago Bernabeu (VIDEO)


11 September, 2022 @14:46

Ne ndeshjen qe po luhet momentalisht mes Real Madridit dhe Mallorcas, Vedat Muriqi ia ka dhene epersine mysafireve me nje gol me koke ne minuten e 36’.

Golin mund ta shihni ne videon e meposhtme:


 
Të gjitha lajmet nga La Liga