Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Vitia e Arbëria barazojnë në miqësore

Vitia e Arbëria barazojnë në miqësore


11 February, 2022 @15:32

Në prag të fillimit të stinorit pranveror në futbollin kosovar, sot Vitia e Arbëria e kanë zhvilluar një miqësore mes tyre.

LIGA E PARË - TABELAT

Skuadrat në fjalë takimin e mbyllën me barazim 1-1. Për Vitinë golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Festim Krasniqi, kurse golshënuesi i Arbërisë nuk është bërë i ditur.

Kujtojmë që edhe Vitia e edhe Arbëria për momentin janë pjesë e Grupit B të Ligës së Parë të Kosovës në futboll.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë