Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

WEST HAM - NORWICH

West Ham - Norwich, Rashica startues

West Ham - Norwich, Rashica startues


12 January, 2022 @19:49

Sonte me fillim nga ora 20:45, West Hami dhe Norwichi përballen në Premier League.

Startues për Norwichin sonte është edhe Milot Rashica.

11-SHET STARTUESE:

West Ham XI: Fabianski, Coufal, Dawson, Diop, Cresswell, Rice, Lanzini, Fornals, Vlasic, Bowen, Antonio.

Norwich XI: Krul, Aarons, Hanley, Gibson, Williams, Lees-Melou, McLean, Placheta, Rashica, Idah, Pukki.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League