Të gjitha lajmet

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Wolves mezi kalon Chorleyn


22 January, 2021 @23:50

Skuadra e Premier Ligës angleze Wolves, mezi ka kaluar skuadrën nga ligat rajonale, Chorley, për të siguruar rrethin e pestë të Kupës së Anglisë, FA.

Një gol i bukur i Vitinhas në minutën e 12 të ndeshjes është treguar të jetë i mjaftueshëm për ekipin e Nuno Espirito Santos, që në raundin e radhës do të pret fituesin e përballjes Arsenal - Southampton më Molineux.

 


HAMMERS

West Ham prezanton Jesse Lingardin

Premier League/Transfere

West Ham prezanton Jesse Lingardin

29/01/21 @ 22:56

LIVERPOOL

Klopp: Na duhet një mbrojtës

Premier League/Transfere

Klopp: Na duhet një mbrojtës

29/01/21 @ 18:40

PREMIER LEAGUE

Trajneri i Wolves humanist i madh, dhuron 250 mijë euro

Premier League

Trajneri i Wolves humanist i madh, dhuron 250 mijë euro

29/01/21 @ 15:25

MEDIA TALK

Problemet në mbrojtje, Mustafi ‘shpëtimtari’ i Liverpoolit

Premier League/Transfere

Problemet në mbrojtje, Mustafi ‘shpëtimtari’ i Liverpoolit

29/01/21 @ 14:54

KLAUZOLA

Çmimi i Haalandit për kalim te Chelsea!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i Haalandit për kalim te Chelsea!

29/01/21 @ 11:17

TOTTENHAM

Mungesa e Kane, lëndoi të dyja nyjet

Premier League

Mungesa e Kane, lëndoi të dyja nyjet

29/01/21 @ 01:07

TOTTENHAM 1-3 LIVERPOOL

Pas 5 ndeshjeve pa fitore, Liverpool fiton dhe futet në TOP 4

Premier League

Pas 5 ndeshjeve pa fitore, Liverpool fiton dhe futet në TOP 4

28/01/21 @ 23:14

HUAZIM

Arsenal dëshiron ta huazojë Torreiran

Premier League/Ligue 1/Transfere

Arsenal dëshiron ta huazojë Torreiran

28/01/21 @ 13:05

PREMIER LEAGUE

Manchester United befasohet në Old Trafford

Premier League

Manchester United befasohet në Old Trafford

27/01/21 @ 23:13

PREMIER LEAGUE

Tuchell fillon me barazim te Chelsea

Premier League

Tuchell fillon me barazim te Chelsea

27/01/21 @ 22:35


Të gjitha lajmet nga Premier League