Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Zaha dëshiron largimin

Foto: Wilfried Zaha

Zaha dëshiron largimin


22 February, 2021 @12:11

Wilfried Zaha nuk është i kënaqur në Crystal Palace. Sulmuesi i ka treguar klubit pakënaqësinë e tij dhe së shpejti pritet të pranojë ndonjë kërkesë për transferim.

Anësori nga Bregu i Fildishtë duket se po kalon stinorin e fundit në Crystal Palace, pas që sipas Goal.com ai do të largohet këtë verë.

Zaha ishte i interesuar të largohej edhe verën e kaluar pasi që dëshironte të luante në Champions League, por ishte trajneri Roy Hodgson ai që e bindi të rrinte.


KOLUMBIANI

James i pakënaqur, dëshiron largimin

Premier League/Transfere

James i pakënaqur, dëshiron largimin

21/02/21 @ 20:08

TRANSFER TALK

Liverpool interesohet për Ocampos

Premier League/La Liga/Transfere

Liverpool interesohet për Ocampos

21/02/21 @ 19:50

THE REDS

Liverpool insiston për White

Premier League/Transfere

Liverpool insiston për White

21/02/21 @ 19:45

ARSENAL - CITY

18 fitore rresht, City marshon drejt titullit

Premier League

18 fitore rresht, City marshon drejt titullit

21/02/21 @ 19:25

LIVERPOOL

Carragher: S’ka më arsyetime

Premier League

Carragher: S’ka më arsyetime

21/02/21 @ 15:50

MBROJTËSI FRANCEZ

Bayern mposhti Liverpoolin dhe Unitedin për Upamecanon

Premier League/Bundesliga/Transfere

Bayern mposhti Liverpoolin dhe Unitedin për Upamecanon

21/02/21 @ 15:14

CTIZENS

City nuk do ta shesë De Bruynen

Champions League/Premier League

City nuk do ta shesë De Bruynen

21/02/21 @ 14:41

PREMIER LEAGUE

Arsenali pas talentit të Club Brugge

Premier League/Transfere

Arsenali pas talentit të Club Brugge

20/02/21 @ 23:05

LIVERPOOL - EVERTON

Fitorja e parë në Anfield nga viti 1998

Premier League

Fitorja e parë në Anfield nga viti 1998

20/02/21 @ 21:02

PREMIER LEAGUE

Leeds United po pregaditen për largimin e Bielsas

Premier League

Leeds United po pregaditen për largimin e Bielsas

20/02/21 @ 19:40


Të gjitha lajmet nga Premier League