Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO 2020

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit


31 May, 2021 @18:34

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit

Andi Zeqiri mbeti jashtë listës përfundimtare të Zvicrës për EURO 2020.

Zvicra e publikoi listën përfundimtare me 3 futbollistë shqiptarë.

Më poshtë mund ta shikoni listën e Zvicrës për EURO 2020.

Omlin, Mvogo, Sommer; Akanji, Benito, Comert, Elvedi, Lotomba, Mbabu, Omeragic, Rodriguez, Schar, Widmer, Embolo, Fassnacht, Fernandes, Freuler, Gavranovic, Mehmedi, Seferovic, Shaqiri, Sow, Vargas, Xhaka, Zakaria, Zuber.

a


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani