Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U21

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

Foto: FFK

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21


8 June, 2021 @23:38

Me fitore i ka nisur kualifikimet drejt EURO2023 përfaqësuesja e Kosovës U21.

Në ndeshjen e parë të grupit kualifikues, Kosova U21 fitoi 2-0 ndaj Andorrës U21.

Golat e fitores për Kosovën u shënuan nga dy zëvendësuesit Dion Berisha (82’) dhe Mark Marleku (85’).

Ndeshjen e dytë të grupit kualifikues Kosova U21 e luan si mysafire e Anglisë U21 më 7 shtator.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja