Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA

Zviceranja Blick edhe në shqip

Screenshot

Zviceranja Blick edhe në shqip


6 June, 2016 @15:32

Gazeta zvicerane Blick, që njihet me teskte kontraverze të saja, do të raportojë edhe në gjuhën shqipe nga kampi shqiptar deri në ndeshjen e parë të Grupit A, ku takohen Zvicra-Shqipëria.

Ata kanë nisur që sot të raportojnë në dy gjuhë dhe janë duke e përcjellë ‘me mikroskop’ çdo lëvizje të kombëtares shqiptare.

Në shqip do të shkruaj gazetari Fanol Ajdari për Blickun në blick.ch/sport


EURO2016

Kush janë më të shkurtërit e kampionatit?

UEFA Euro 2016

Kush janë më të shkurtërit e kampionatit?

06/06/16 @ 14:53

MBI 2 METRA

Futbollistët më të gjatë të EUROs

UEFA Euro 2016

Futbollistët më të gjatë të EUROs

06/06/16 @ 14:48

EURO2016

Kush peshon më shumë në kampionat?

UEFA Euro 2016

Kush peshon më shumë në kampionat?

06/06/16 @ 14:44

TË GJATIT

Cili është ekipi më i gjatë i EUROs dhe ku është Shqipëria?

UEFA Euro 2016

Cili është ekipi më i gjatë i EUROs dhe ku është Shqipëria?

06/06/16 @ 14:32

EURO2016

Kush janë “pleqtë” e kampionatit?

UEFA Euro 2016

Kush janë “pleqtë” e kampionatit?

06/06/16 @ 14:25

KUQEZINJTË

Shqipëria ateron në Francë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Shqipëria ateron në Francë

06/06/16 @ 14:18

EURO2016

Kush janë më të rinjtë e kampionatit?

UEFA Euro 2016

Kush janë më të rinjtë e kampionatit?

06/06/16 @ 14:12

INTER

Investime të reja, mbyllet epoka Moratti

Serie A

Investime të reja, mbyllet epoka Moratti

06/06/16 @ 13:59

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

UELLSI - SHQIPËRIA

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

Kombëtarja

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

05/06/21 @ 19:31

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Kombëtarja

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

05/06/21 @ 18:45


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja