Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid


1 June, 2021 @19:01

Gjithçka zyrtare!

Carlo Ancelotti do të jetë trajneri i ri i Real Madridit!

Italiani e ka lënë punën e tij te Evertoni, për t’u rikthyer te Real Madridi, skuadrën të cilin e drejtoi mes viteve 2013-2015. Gjatë kësaj periudhe, Ancelotti arriti ta fitojë Ligën e Kampionëve me Realin.

Kontrata që Ancelotti e nënshkroi me klubin madrilen është 3-vjeçare.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League