Të gjitha lajmet

TRANSFER

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri


4 January, 2021 @22:58

Kampioni i Shqipërisë, Tirana, ka bërë goditjen e madhe në afatin kalimtar të janarit.

Ekipi bardheblu ka shtuar në radhët e veta sulmuesin e kombëtares shqiptare, Taulant Seferi, i cili vjen nga skuadra zvicerane, Young Boys, që është lidere aktuale në kampionatin zviceran.

Seferi te Tirana do të luajë në formë të huazimit.


LIGA e DYTË

Erdin Hashani trajner i ri i Vjosës

FFK Liga e parë

Erdin Hashani trajner i ri i Vjosës

04/01/21 @ 21:18

MALISHEVA

Malisheva zyrtarizon trajnerin Arsim Thaqi

FFK Liga e parë

Malisheva zyrtarizon trajnerin Arsim Thaqi

04/01/21 @ 21:07

LA LIGA 2

Girona barazon, Murici në bankë

International

Girona barazon, Murici në bankë

04/01/21 @ 20:29

MEDIA TALK

Sheva në Premier League?!

Premier League

Sheva në Premier League?!

04/01/21 @ 20:18

SOUTHAMPTON - LIVERPOOL

Southampton vs. Liverpool, 11-shet startuese

Premier League

Southampton vs. Liverpool, 11-shet startuese

04/01/21 @ 20:16

TURQIA

Domgjoni e Selmani 90 minuta në humbjen e skuadrës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Domgjoni e Selmani 90 minuta në humbjen e skuadrës

04/01/21 @ 19:59

DITËLINDJA

KF Teuta shënon 101 vjetorin e themelimit

FSHF Kategoria Superiore

KF Teuta shënon 101 vjetorin e themelimit

29/01/21 @ 00:11

KAMPIONJA E SHQIPËRISË

Tirana zytarizon Orges Shehin si trajner të ri

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Tirana zytarizon Orges Shehin si trajner të ri

27/01/21 @ 13:57

TIRANA

Trajneri i ri, çështje zyrtarizimi te kampionja

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Trajneri i ri, çështje zyrtarizimi te kampionja

27/01/21 @ 01:03

BUBA

Pagë e majme për Hasanin te Partizani

FSHF Kategoria Superiore

Pagë e majme për Hasanin te Partizani

26/01/21 @ 17:30

ZYRTARE

Ferhan Hasani prezentohet te Partizani

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Ferhan Hasani prezentohet te Partizani

26/01/21 @ 15:57

FSHF

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

26/01/21 @ 11:07

MIREL JOSA

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

26/01/21 @ 08:49

XHIROJA 16

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

25/01/21 @ 21:51

TRANSFER

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

24/01/21 @ 09:17

PARTIZANI - TIRANA

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

FSHF Kategoria Superiore

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

21/01/21 @ 20:43


Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore