Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SKIFTERAT

Zyrtarisht Gjilani rikthen Arbnor Ramadanin

Foto: SCGjilani/fb

Zyrtarisht Gjilani rikthen Arbnor Ramadanin


31 July, 2022 @20:06

Skuadra e Gjilanit ka zyrtarizuar para pak çastesh Arbnor Ramadanin, i cili qe disa ditë është ndarë nga ekipi i tij i deritashëm, Llapi.

Ramadani 28-vjeçar luan si mesfushor qendror, ndërsa në vitet e fundit ka qenë ndër lojtarët më të dalluar të Llapit.

Arbnor Ramadani

Gjilani ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me Ramadanin, derisa vlera e tij në Transfermarkt llogaritet 225 mijë euro.

Ai i kaloi katër vitet e fundit të karrierës së tij te Llapi, të cilët i falenderoi më 25 korrik përmes një postimi në llogarinë e tij të Facebookut.

E Gjilani, e prezantoi kështu: 

Ai ka të fituara dy Kupa të Kosovës me Llapin dhe një Superkupë!


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga