Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STËRVITJA PAS FITORES

11 lojtarë në stërvitjen e sotme

11 lojtarë në stërvitjen e sotme


25 March, 2021 @14:38

Kosova ka zhvilluar stërvitjen pas ndeshjes ndaj Lituanisë mbrëmë.

11 futbollistë kanë punuar sot nën urdhërat e trajnerëve të Kosovës, ndërsa stërvitja ka nisur në ora 13:00.

Aty kanë marrë pjesë futbollistët që nuk kanë qenë të angazhuar në përballjen që mbrëmë Kosova e fitoi 4-0 ndaj Lituanisë, ndërsa kanë marrë pjesë edhe ata që kanë pasur minuta më pak në lojë.

Nga 11 lojtarët që janë parë në stërvitje kanë qenë: Atdhe Nuhiu, Lirim Kastrati, Betim Fazliji, Benjamin Kololli, Lirim Kastrati II, Edon Zhegrova, Besar Halimi, Visar Bekaj, Bernard Berisha, Elbasan Rashani dhe Florent Hasani.


TIRANË

Policia nuk garanton marrjen e masave për Shqipëri-Angli, reagon FSHF-ja

Kombëtarja/International

Policia nuk garanton marrjen e masave për Shqipëri-Angli, reagon FSHF-ja

25/03/21 @ 11:54

FFK

FFK emëron trajnerët e kategorive

Përfaqësuesja

FFK emëron trajnerët e kategorive

25/03/21 @ 12:16

MBROJTËSI SHQIPTAR

Italianët zbulojnë të ardhmen e Hysajt

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Italianët zbulojnë të ardhmen e Hysajt

25/03/21 @ 14:29

BARCELONA

Fati mund të humbas sezonin

La Liga

Fati mund të humbas sezonin

25/03/21 @ 11:15

SPANJA

Morata i lumtur që është pjesë e kombëtares

Kualifikimet për Botëror/Serie A

Morata i lumtur që është pjesë e kombëtares

25/03/21 @ 11:27

PREMIER LEAGUE

Zëvendësimi i Bale gjindet te Stuttgarti

Premier League/Bundesliga/Transfere

Zëvendësimi i Bale gjindet te Stuttgarti

25/03/21 @ 11:23

SAMIR UJKANI

Ujkani ua jep një epitet të përbashkët Suedisë dhe Spanjës

Përfaqësuesja

Ujkani ua jep një epitet të përbashkët Suedisë dhe Spanjës

24/03/21 @ 23:10

HEKURAN KRYEZIU

Kryeziu: Ishte vit i vështirë, sot fituam moral dhe vetëbesim

Përfaqësuesja

Kryeziu: Ishte vit i vështirë, sot fituam moral dhe vetëbesim

24/03/21 @ 23:23

FLET PËRZGJEDHËSI

Bernard Challandes: Nëse nuk e bëjmë edhe mbrojtjen si sulmi…

Përfaqësuesja/International

Bernard Challandes: Nëse nuk e bëjmë edhe mbrojtjen si sulmi…

24/03/21 @ 23:24

BARÇA MEDICAL

Në Katar, por për shërim

La Liga

Në Katar, por për shërim

25/03/21 @ 11:20

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05

LEJA

FIFA i refuzon Nedim Bajramit kërkesën për të luajtur për Shqipërinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FIFA i refuzon Nedim Bajramit kërkesën për të luajtur për Shqipërinë

31/03/21 @ 22:54

ANGLIA - POLONIA

Lideri fiton përsëri, 9 pikë për 3 ndeshje

Kualifikimet për Botëror

Lideri fiton përsëri, 9 pikë për 3 ndeshje

31/03/21 @ 22:38

SAN MARINO - SHQIPËRIA

Shqipëria kryen detyrën, fiton në San Marino

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria kryen detyrën, fiton në San Marino

31/03/21 @ 22:37


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror