Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBROJTËSI SHQIPTAR

Italianët zbulojnë të ardhmen e Hysajt

Italianët zbulojnë të ardhmen e Hysajt


25 March, 2021 @14:29

Mediat italiane sot kanë bërë të ditur se mbrojtësi i djathtë i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shumë afër ndërrimit të ambientit.

Lojtari i Napolit, pritet të kalojë te Lazio, ka bërë të ditur La Gazzetta dello Sport sot, duke marrë informacione nga agjenti i lojtarit shqiptar, që ka bërë të ditur se ka biseduar me Igli Taren, drejtorin sportiv të Lazios.

Mario Giuffredi ka thënë se Tare i ka kërkuar të mbledhë sa më shumë informata për Hysajn ashtu që të shtjellohen të gjitha mundësitë për kalimin e mbrojtësit shkodran te lazialët.

Shkodrani 27-vjeçar, Hysaj, pritet të jetë një ardhje e mirëpritur te Lazio, pasi që ai do të mund të kalojë pa dëmshpërblim nga Napoli, ngase kontrata e tij me napolitanët e drejtuar nga Gennaro Gattuso merr fund.


FFK

FFK emëron trajnerët e kategorive

Përfaqësuesja

FFK emëron trajnerët e kategorive

25/03/21 @ 12:16

TIRANË

Policia nuk garanton marrjen e masave për Shqipëri-Angli, reagon FSHF-ja

Kombëtarja/International

Policia nuk garanton marrjen e masave për Shqipëri-Angli, reagon FSHF-ja

25/03/21 @ 11:54

SPANJA

Morata i lumtur që është pjesë e kombëtares

Kualifikimet për Botëror/Serie A

Morata i lumtur që është pjesë e kombëtares

25/03/21 @ 11:27

PREMIER LEAGUE

Zëvendësimi i Bale gjindet te Stuttgarti

Premier League/Bundesliga/Transfere

Zëvendësimi i Bale gjindet te Stuttgarti

25/03/21 @ 11:23

BARÇA MEDICAL

Në Katar, por për shërim

La Liga

Në Katar, por për shërim

25/03/21 @ 11:20

BARCELONA

Fati mund të humbas sezonin

La Liga

Fati mund të humbas sezonin

25/03/21 @ 11:15

FLET PËRZGJEDHËSI

Bernard Challandes: Nëse nuk e bëjmë edhe mbrojtjen si sulmi…

Përfaqësuesja/International

Bernard Challandes: Nëse nuk e bëjmë edhe mbrojtjen si sulmi…

24/03/21 @ 23:24

HEKURAN KRYEZIU

Kryeziu: Ishte vit i vështirë, sot fituam moral dhe vetëbesim

Përfaqësuesja

Kryeziu: Ishte vit i vështirë, sot fituam moral dhe vetëbesim

24/03/21 @ 23:23

SULMUESI I KOSOVËS

Vedat Muriqi: Festa mbaron këtu! Ndaj Suedisë për pikë të plota

Përfaqësuesja/International

Vedat Muriqi: Festa mbaron këtu! Ndaj Suedisë për pikë të plota

24/03/21 @ 23:10

SAMIR UJKANI

Ujkani ua jep një epitet të përbashkët Suedisë dhe Spanjës

Përfaqësuesja

Ujkani ua jep një epitet të përbashkët Suedisë dhe Spanjës

24/03/21 @ 23:10

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova - Lituania

Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Kosova - Lituania

24/03/21 @ 22:51

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

LAZIO

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

14/04/21 @ 13:01

ROSSONERI

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

Serie A

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

13/04/21 @ 14:09

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

MEDIA TALK

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

Serie A

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

12/04/21 @ 16:38

JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

NEROAZZURRI

Inter afër titullit

Serie A

Inter afër titullit

11/04/21 @ 16:46


 
Të gjitha lajmet nga Serie A