Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Islanda-Shqipëria

Fotot: FSHF

11-shet startuese: Islanda-Shqipëria


6 June, 2022 @19:38

Janë vendosur 11 lojtarët që do të dalin për të kërkuar fitoren e parë në tokën islandeze për Shqipërinë, ndërsa selektori i kuqezinjëve, Edy Reja ka bërë këtë përzgjedhje për sot:

ISLANDA: Alex Runarsson; Alfons Sampsted, Daniel Gretarsson, Hordur Magnusson, David Olafsson, Birkir Bjarnason, Arnor Sigurdsson, Thorir Helgason, Isak Johannesson, Jon Thorsteinsson, Andri Gudjohnsen.

Ndeshja Islanda - Shqipëria nis në 20:45.

SHQIPËRIA: Etrit Berisha; Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Berat Gjimshiti; Ivan Balliu, Elseid Hysaj, Amir Abrashi, Klaus Gjasula, Endri Çekiçi; Sokol Cikalleshi, Taulant Seferi.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve