Të gjitha lajmet

KF LLAPI

19 vjeçari nga Tetova përforcon Llapin

19 vjeçari nga Tetova përforcon Llapin

13 January, 2020 @19:56

Edhe një përforcim te Llapi.

TABELA AKTUALE

I gjashti përforcim dimëror për Llapin është Premtim Jakupi, 19-vjeçari nga Tetova, i cili me Llapin ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare.

Te Llapi Jakupi, i cili luan si qendërsulmues, transferohet nga Drita e Tetovës, ndërkohë që kontrata afatgjatë tregon besimin që skuadra podujevase ka te ky lojtar i ri.

Para Jakupit, Llapi në këtë afat kalimtar dimëror u përforcua edhe me Florian Dacin, Jasmin Raboshtën, Egzon Krasniqin, Nertil Hoxhajn dhe portierin italian Giacomo Nava.

MIRLIND DAKU TE BALLKANI

Ballkani rikthen në Superligë sulmuesin e Kosovës

Foto: KFBallkani/fb

11 January, 2020 @16:33

Sulmuesi i ri që la Llapin në stinorin e kaluar për të shkuar në elitën kroaote te Osijeku, Mirlind Daku,…

ZYRTARE

Emër i njohur në mbrojtje të Llapit

FOTO / KF Llapi

8 January, 2020 @17:48

Nuk po ndalen përforcimet te skuadra e Llapit. Llapi sot e zyrtarizoi përforcimin më të ri të skuadrës, futbollistin Florian…

PRISHTINA

Zyrtare: Oto John te Prishtina

8 January, 2020 @12:31

Para pak çastesh, Prishtina e zyrtarizoi sulmuesin nigerian Oto John, si përforcimi më i ri i skuadrës. Sulmuesi 22 vjeçar,…

LLAPI ITALIANO

Llapi me gardian të huaj

7 January, 2020 @22:48

Skuadra e Llapit, para pak çastesh e zyrtarizoi edhe një përforcim. Llapi kësaj radhe e përforcoi portën me gardianin italian…

PARA RRUGËTIMIT

FFK-ja viziton ekipin para udhëtimit në Katar

Foto: FFK

7 January, 2020 @21:23

Futbollistët e Kosovës një ditë para nisjes për në Katar për miqësore me Suedinë, janë takuar me kryetarin e FFK-së…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga