Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/8: 2 KORRIKU - RAMIZ SADIKU

2 Korriku - Ramiz Sadiku, 11-shet startuese

2 Korriku - Ramiz Sadiku, 11-shet startuese


5 February, 2022 @12:39

Në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës, sot mes vete takohen 2 Korriku dhe Ramiz Sadiku.

11-SHET STARTUESE:

2 KORRIKU: Flamur Neziri; Albert Stublla, Ardi Ajdini, Landrit Rama, Rron Statovci, Andi Oruqi;  Labinot Jetullahu, Endrit Baholli, Arbnor Shala, Drin Ymeri, Bler Thaçi.

RAMIZ SADIKU: Pas pak…


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës