Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

2 Korriku - Vushtrria, 11-shet startuese

2 Korriku - Vushtrria, 11-shet startuese


21 April, 2022 @14:11

Ka filluar ndeshja mes 2 Korrikut dhe Vushtrrisë, ndërsa 11-shet e përcaktuar nga trajnerët e ekipeve përkatëse, Elon Berisha dhe Samuel Nikaj janë:

2 KORRIKU: Flamur Neziri; Rron Statovci, Ardi Ajdini, Arbnor Shala, Ylli Prekopuca; Qendrim Sejdiu, Riad Jashari, Bler Thaqi, Razak Bachare; Labiont Jetullahu, Landrit Rama.

LIVESCORE: 2 KORRIKU - VUSHTRRIA

VUSHTRRIA: Armend Ruxhi; Mario Teqja, Etrit Halimi, Adnard Mehmeti, Vigan Rexhaj, Edon Pasoma; Taulant Avdyli, Eugen Rafuna, Dior Zabërgja, Daut Maxhuni, Leart Emini.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë