Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA

Aguero duhet të pushojë tre muaj

Aguero duhet të pushojë tre muaj


1 November, 2021 @21:54

Sulmuesi i Barcelonës Sergio Aguero duhet të pushojë për tre muajt e ardhshëm për shkak të problemeve me frymëmarrje në gjoks, që iu paraqit në ndeshjen e fundit ndaj Alavesit, të shtunën që e lamë pas.

Ish sulmuesi i Manchester Cityt pas ekzaminimeve mjekësore të bëra është konstatuar se duhet të pushojë për tre muaj ashtu që të monitorohet në detaje procesi.

Aguero 33-vjeç do të kontrollohet nga mjekët derisa shëndeti i tij do të jetë në monitorim të pandërprerë.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga