Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SOFASCORE

Amir Rrahmani në ekipin e Xhiros XVIII

Amir Rrahmani në ekipin e Xhiros XVIII


20 December, 2021 @14:15

Mbrojtësi dhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, është përzgjedhur në ekipin e javës, sipas Sofascore.

Web-faqja që mirret me statistika të lojtarëve gjatë ndeshjes dhe përcakton automatikisht notën e lojtarit, pas përballjes së fituar të Napolit ndaj Milanit mbrëmë 0-1 ka notuar me 7.7 mbrojtësin Rrahmani dhe kështu ai përmes formacionit 3-5-1-2 ka hyrë në 11-shen më të mirë të xhiros.

Amir Rrahmani

SERIE A, EKIPI I XHIROS XVIII:

Portier: Patricio;
Mbrojtës: Luperto, Rrahmani, D’Ambrosio;
Mesfushorë: Makengo, Alberto, Torreira, Toljan; Çalhanoglu.
Sulmues: Kiyine, Deulofeu.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A