Të gjitha lajmet

TE NAPOLI

Amir Rrahmani prej sot fillon me ekipin e ri

Foto: SCNapoli/fb

Amir Rrahmani prej sot fillon me ekipin e ri

24 August, 2020 @14:03

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, para pak çastesh është uruar edhe zyrtarisht nga faqja e Napolit për arritjen te ekipi i tij i ri, ku do t’ia nis përgatitjet për sezonin 2020/21.

Rrahmani që kreu transferimin te Napoli në fillim të këtij viti, pasi që kreu sezonin te Verona, tash i bashkëngjitet napolitanëve për t’i ndihmuar në rrugëtimin e tyre me trajnerin Genaro Gattuso në edicionin e ri të garave.

JUVENTUS

Tudor dorëhiqet nga Hajduku, shkon te Juventus

21 August, 2020 @18:45

Trajneri i deritashëm i Hajdukut, Igor Tudor, ka dhënë dorëheqje për t’u rikthyer te Juventusi. Tudor do të jetë ndihmësi…

BISEDIMET LAZIO - FENERBAHCE

Caicedo, Bastos + miliona për Muriqin

20 August, 2020 @12:34

Bisedimet ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios lidhur me transferimin e Vedat Muriqit në ekipin romak, kanë ardhur në një fazë tjetër.…

VEDAT MURIQI

Fener-Lazio ende bëjnë “pazar” për Muriqin

18 August, 2020 @11:25

Sipas të përditshmes turke, Aksham, negociatat ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios për Vedat Muriqin janë ende duke vazhduar. E tëra…

EKSKLUZIVE

Liria pret të përfitojë nga shitja e Muriqit

Vedat Muriqi duke festuar golin te Liria/ TOPSPORTI/ D. S.

14 August, 2020 @12:34

Pas përfoljes për një transferim rreth 20 milionësh të Vedat Muriqit drejt Lazios nga Fenerbahçeja, shumë klube kanë filluar…

PËRFITUESIT NGA TRANSFERI

Muriqi pasuron ish-klubet e tij

14 August, 2020 @11:38

Sulmuesi 26 vjeçar i Kosovës, Vedat Muriqi, me transferimin e tij që pritet të zyrtarizohet këto ditë, do të pasurojë…

Të gjitha lajmet nga Serie A