Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA

Amrush Bujupi kalon te Malisheva

FOTO / Malisheva

Amrush Bujupi kalon te Malisheva


8 July, 2024 @18:43

Portieri Amrush Bujupi, sot ka nënshkruar me Malishevën.

Bujupi pas një stinori të mirë me Feronikelin 74, tani do të jetë pjesë e Malishevës.

Malisheva të enjtën do të luajë në fazën e parë kualifikuese të Ligës së Konferencës me skuadrën e Buduçnostit, nga ora 17:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga