Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N - RAHOVECI

A&N e Rahoveci barazojnë në Prizren

Foto: KF Rahoveci

A&N e Rahoveci barazojnë në Prizren


19 September, 2021 @18:14

1-1 ishte rezultati përfundimtar i takimit të sotëm mes skuadrës prizrenase A&N dhe Rahovecit.

Takimi ishte i vlefshëm për xhiron e katërt të Grupit A të Ligës së Parë të Kosovës në futboll.

Ardt Jaupaj shënoi në minutën e 13’ për A&N, kurse rezultatin e barazoi Isa Eminhaziri nga penalltia në minutën 90+5’.

TABELA AKTUALE

Momentalisht, Rahoveci ndodhet në vendin e gjashtë të Grupit A të Ligës së Parë, kurse skuadra A&N renditet e katërta.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë